Lapkričio mėnuo Krekenavos parapijoje

2020-12-21 | Sonata Česevičienė
lapkriciokronika 4

Visų Šventųjų iškilmę švęsti į laikinuosius maldos namus rinkomės jau sulaukę iš sanatorijos klebono Gedimino Jankūno. Eucharistija buvo švenčiama visose trijose klebono aptarnaujamose parapijose. Vėlinių maldai šiais metais susirinkti progą turėjo ir žibartoniškiai, kadangi šv. Mišios sekančią dieną buvo aukojamos Žibartonių Vincento Paduviečio koplyčioje. Susirinkti bendrai maldai už mirusius galėjome visą Vėlinių aštuondienį, meldžiantis Krekenavoje ir Upytėje, kur vienam trečiadieniui persikėlė Švento Rašto studijos.

lapkriciokronika 1

Kasmėnesinių atlaidų šv. Mišias lapkritį aukojo vyskupas Linas Vodopjanovas OFM. Tądien meldėmės už žuvusius kelyje ir minėjome pasaulinę vargstančiųjų dieną. Pasibaigus misijų mėnesiui norėjome padėkoti savanoriams-misionieriams, tad padėkomis ir Advento žvakėmis apdovanojome visus drąsiuosius parapijiečius, pasibeldusius į kiekvieno duris. 

Lapkričio 22-ąją šventėme Kristaus Karaliaus, Visatos Valdovo, iškilmę. Maldose taip pat prisiminėme choristus, šventusius savo globėjos Šv. Cecilijos šventę. Vargonininkas Mantas Masiokas visus choristus pasveikino su dovanomis! Gaila, kad daugėjant susirgimų koronavirusu, negalėjome šios šventės paminėti tradiciškai prie arbatos puodelio ir pyrago... Kadangi šis sekmadienis buvo klebono Gedimino gimtadienio išvakarės, sveikinome ir savąjį “globėją”! 

lapkriciokronika 6

lapkriciokronika 5

Paskutinėmis lapkričio dienomis klebonas Gediminas ryžosi operaciniam gydymui, tad vėl kurį laiką jį pavadavo Panevėžio kunigai. Pirmąjį Advento sekmadienį šv. Mišias aukojo Panevėžio vyskupijos kurijos naujas kancleris kun. Egidijus Tubelis. 

Lapkričiui pasibaigus pandeminė situacija šalyje ėmė keistis į blogąją pusę, ore ėmė vyrauti artėjančio griežto karantino nuojauta. Vis mažiau rinkdavomės bendrai gyvai maldai, laikėmės saugumo reikalavimų ir su nerimu stebėjome augančius susirgimų atvejų skaičius. Malda persikėlė į tiesiogines transliacijas parapijos svetainėje ir Facebook paskyrą. Ieškokime nusiraminimo ir pastiprinimo Dievo Žodyje, laukdami Išganytojo gimimo. Po kiekvienos tamsos gimsta Šviesa! Džiugaus ir ramaus laukimo! 

lapkriciokronika 2

< atgal į sąrašą

PAMALDŲ TVARKA

Šv. Mišios

Pirmadieniais – nėra

Šeštadieniais ir SEKMADIENIAIS – 12 val.

Kitomis dienomis pagal susitarimą ir galimybes.

Švč. Sakramento adoracija

Pirmą mėnesio penktadienį po vakarinių 18 val. šv. Mišių ir kasmėnesinių atlaidų metu

Kasmėnesiniai atlaidai
kiekvieno mėnesio 15-ą dieną

11.30 Rožinio malda
12.00 Šv. Mišios

Kaip užsakyti šv. Mišias?

Parapijos rekvizitai ir aukojimas