Parapijos vaikų ir jaunuolių vasara

2018-08-09 | Katechetė Svajonė Lapiniauskienė
2018 vaiku stovyklele 03

Jau trečią vasarą, birželio–liepos mėnesių ketvirtadieniais, Krekenavos parapijoje vyko vaikų vasaros dienos stovyklėlė. Joje buvo kviečiami dalyvauti vaikai, kurie jau yra priėmę Pirmąją Šv. Komuniją ar tam ruošis ateityje. Džiugu, kad, ypač šiais metais, daug mažųjų parapijiečių ar atvykusių pas savo giminaičius atostogautojų, kai kurie net ne pirmą vasarą, tapo mūsų stovyklėlės dalyviais. Dažniausiai susirinkdavo 25–30 vaikų.

Ką veikėme stovyklėlėje? Žaidėme įvairius stalo ir judrius žaidimus, ypač futbolą, kvadratą, slėpynes, dalyvavome estafetėse, piešėme, modeliavome, vaidinome, giedojome, mokėmės melstis... Taip pat keliavome į Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą ir po Krekenavos apylinkes, maudėmės Nevėžyje, geriau susipažinome su parapija, bazilikos ir parapijos namų erdvėmis.

Didžiąja dalimi parapijos vaikų vasaros dienos stovyklėlė buvo finansuota IMMACULATA fondo lėšomis, taip pat tėvelių aukomis.

IMMACULATA fondui buvome parašę keletą projektų. Gautų lėšų dėka įgyvendinome du projektus: „Vaikų vasaros dienos stovyklėlė“ ir „Pramuštgalviai“ (kurio tikslas – parapijos vaikų ir jaunimo sporto erdvės išplėtimas). IMMACULATA fondo lėšomis įsigijome normalaus dydžio futbolo vartus ir futbolo kamuolį, stalo futbolo žaidimą, stalo teniso stalą ir raketes, keletą įdomių stalo žaidimų, kitų vaikų bei jaunimo veiklai reikalingų priemonių. Manome, kad tai pagelbės ugdant jaunųjų parapijiečių sveiką gyvenseną ir skatins jų fizinį aktyvumą bei prasmingą laisvalaikio praleidimą.

Žinoma, kad mes tik dviese su parapijos vaikų bei jaunimo veiklų koordinatoriumi Kęstučiu nebūtume gebėję visą, kas reikalinga stovyklėlės organizavimui, kai susirinkdavo tiek daug vaikų, atlikti. Todėl esame labai dėkingi mums pagelbėjusioms, organizuojant įvairias veiklas, gaminant maistą, ruošiant ir tvarkant patalpas bei reikalingas priemones, parapijos jaunosioms savanorėms: Žilvijai, Otilijai, Julijai, Kamilei, Samantai, Rugilei, Elingai, Akvilei, Simonai. Ačiū Jums ir visų stovyklautojų vardu!

< atgal į sąrašą

PAMALDŲ TVARKA

Šv. Mišios

Pirmadieniais – nėra

Šeštadieniais ir SEKMADIENIAIS – 12 val.

Kitomis dienomis pagal susitarimą ir galimybes.

Švč. Sakramento adoracija

Pirmą mėnesio penktadienį po vakarinių 18 val. šv. Mišių ir kasmėnesinių atlaidų metu

Kasmėnesiniai atlaidai
kiekvieno mėnesio 15-ą dieną

11.30 Rožinio malda
12.00 Šv. Mišios

Kaip užsakyti šv. Mišias?

Parapijos rekvizitai ir aukojimas