Palaiminti gailestingieji...

2016-05-20 | Parapijos vaikų ir jaunimo veiklos koordinatorius Kęstutis Lapiniauskas
palaiminti gailestingieji

Dvylika Krekenavos, Upytės, Vadaktėlių parapijų vaikų ir jaunuolių bei jų vadovai 2016 m. liepos 20 d. – rugpjūčio 1 d. vyksta į Pasaulines jaunimo dienas Krokuvoje, kuriose dalyvaus net ir pats popiežius Pranciškus. Jaunieji piligrimai pirmas penkias dienas praleis vienoje iš Varšuvos parapijų, kur apsigyvens juos priimančiose šeimose, dalyvaus įvairiose parapijos veiklose, lankysis gražiausiose Lenkijos sostinės vietose taip patirdami džiugią bendrystę su vietos tikinčiaisiais. Vėliau piligrimai traukiniu vyks į Krokuvą ir ten praleis likusias penkias dienas. Krokuvoje jų laukia visų Pasaulio jaunimo dienų dalyvių susitikimai, kasdienės katechezės, įvairūs festivaliai, piligrimystė, bendra vigilija ir šv. Mišios su popiežiumi Pranciškumi...

Vaikai ir jaunimas dėkoja visiems geradariams, kurie prisidėjo labai svariu indėliu prie šios svajonės išsipildymo. Iš viso jūs paaukojote 1 540 Eur. Piligrimai meldžiasi ir prašo jums Švč. Mergelės Marijos malonių, globos bei užtarimo ir kviečia prisiminti juos savo maldose šios kelionės metu. Pažadame sugrįžę pasidalinti tuo, ką patyrėme ir išgyvenome, su jumis visais.

PJD 2016 Palaiminti gailestingieji – filmukas apie vaikų ir jaunimo pasiruošimą Pasaulio jaunimo dienoms >

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS

Vykstant bazilikos remonto darbams visos pamaldos vyksta parapijos namuose

Sekmadieniais- 12 val.
Šeštadieniais- 12 val.
Kitomis savaitės dienomis- sutartu laiku.

Atlaidų 15-ą mėn. dieną:

Šv. Mišios – 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA

Atlaidų 15-ą mėn. dieną 10–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių.
Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami regsitruotis parapijos raštinėje.