Misijų mėnuo parapijoje „Pasibelsk į kiekvieno duris“. Kviečiame misionieriauti!

2020-09-28 |
durys

Spalio mėnuo Bažnyčioje skirtas misijoms. Mūsų parapijoje šiais metais neįprastu būdu minėsime misijų mėnesį. Kiekvienuose namuose, nepriklausomai nuo to, kas juose gyvena, ir koks jų ryšys su Dievu ir Jo Bažnyčia, apsilankys savanoriai - misionieriai. Savanorių misija - sutikslinti mūsų parapijos teritorijoje gyvenančių žmonių sąrašus, suteikti informaciją apie mūsų parapiją, priminti apie galimybes priimti sakramentus, pasikviesti kunigą ligoniui, palaiminti namus, užprašyti šv. Mišių intenciją. Tuo pačiu visiems parapijiečiams bus suteikta galimybė jiems patogiais būdais prisidėti prie bazilikos remonto, paremiant presbiterijos ir pagrindinio altoriaus įrengimo darbus.

Kviečiame visus norinčius, pilnametystės sulaukusius parapijiečius išmėginti Jėzaus mokinių misionierystės tarnystę. Savanorių - misionierių susitikimas ir mokymas vyks spalio 1 dieną, ketvirtadienį, 18 val. parapijos namuose.

„Malda, apmąstymas ir materialinė pagalba yra galimybė aktyviai dalyvauti Jėzaus ir Bažnyčios misijoje“ (Iš popiežiaus Pranciškaus 2020 m. Pasaulinės misijų dienos žinios)

Misiju menuo 

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS

Vykstant bazilikos remonto darbams visos pamaldos vyksta parapijos namuose

Sekmadieniais- 12 val.
Šeštadieniais- 12 val.
Kitomis savaitės dienomis- sutartu laiku.

Atlaidų 15-ą mėn. dieną:

Šv. Mišios – 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA

Atlaidų 15-ą mėn. dieną 10–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių.
Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami regsitruotis parapijos raštinėje.