Liepos mėnuo Krekenavos parapijoje

2020-08-10 | Sonata Česevičienė
IMG 1498 5

Liepos 6 dieną Upytėje, Čičinsko kalno papėdėje buvo surengtas jau tradiciniu tapęs Panevėžio rajono  renginys, skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Valstybės dieną už Tėvynę Lietuvą ir jos žmones meldėmės Karolio Boromiejaus bažnytėlėje, po to nenutrūkstamu srautu patraukėme į Čičinsko kalną, kur laukė saviveiklininkų ir amatininkų pasirodymai. Kalno papėdėje klausėmės Naujamiesčio pučiamųjų koncerto ir maestro Liudo Mikalausko dainų. Kartu su viso pasaulio lietuviais 21 val. sugiedojome Valstybės Himną. 

liepos menuo 6

liepos menuo 5

Liepos 12 dieną, sekmadienį, Rodų Švč. M. Marijos, Karmelio kalno karalienės, koplyčioje šventėme kasmetinius Škaplierinės atlaidus. Tai svarbi šventė to krašto žmonėms, proga susitikti ir maldoje, ir agapės metu. Kasmet vis kitas meno kolektyvas dovanoja savo dainas, šiais metais tai buvo svečiai iš Pavermenio.

liepos menuo 2

liepos menuo 1

Liepos 14 dieną visą parą trijose klebono Gedimino Jankūno aptarnaujamose parapijose visą parą vyko nenutrūkstama Švč. Sakramento adoracija, o kitą dieną kasmėnesiniuose atlaiduose Krekenavoje šv. Mišias aukojo Panevėžio Linas Vodopjanovas OFM. 

Liepos 23 dieną labai išsiilgtos šv. Mišios buvo aukojamos Krekenavos globos namuose, kurių gyventojai buvo be galo laimingi dalyvaudami Eucharistijoje.

Kiekvieną sezoną vaikų ir jaunimo grupė organizuoja bendrą gimtadienių šventę. Šį kartą visus vasarą ir pavasarį gimusius sveikinome saulėtuose Havajuose. Netrūko nei egzotinių vaisių, nei išradingų žaidimų! Buvo karšta!

liepos menuo 9

liepos menuo 8

Paskutinį liepos sekmadienį minėjome Šv. Joakimą ir Oną, meldėmės ir laiminome visas močiutes bei senelius. Taip pat Upytės parapijoje dėkojome sesei Ingridai Kazlauskaitei už nuoširdžią tarnystę ir pagalbą Upytės parapijoje ir linkėjome Dievo palaimos tolimesniame kelyje!

liepos menuo 4

liepos menuo 3

Paskutinėmis liepos dienomis jau gyvenome artėjančių Didžiųjų Žolinės atlaidų nuotaikomis, džiaugėmės pajudėjusiais šiaurinio bazilikos bokšto ir bazilikos vidaus dažymo darbais. Kuomet visi tautiečiai šiais metais atostogauja Lietuvos dydžio namuose, mes taip pat netradiciškai piligrimų laukiame bazilikos dydžio maldos namuose po Maironio liepomis! 

< atgal į sąrašą

VISOS PAMALDOS vyksta BAZILIKOJE

ŠV. MIŠIOS
Sekmadieniais – 12 val.
Šeštadieniais – 12 val.
Kitomis savaitės dienomis – sutartu laiku.

Atlaidų 15-ą mėnesio dieną:
Šv. Mišios – 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA
Atlaidų 15-ą mėn. dieną 10–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Pusvalandis iki šv. Mišių

Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami registruotis parapijos raštinėje.