Klebonijos perkėlimas į altariją

2018-11-03 |

Rugsėjo 12 d. parapijos namuose vyko pastoracinės ir ekonominės tarybų posėdis. Jame tarybos nariai išreiškė nuomonę, jog ekonomiškai naudingas sprendimas parapijai būtų iškelti kleboniją į altarijos patalpas. Panevėžio rajono savivaldybė yra skyrusi paramą dalinai finansuoti altarijos stogo apšiltinimo ir dengimo darbams, tad pakeitus stogą, būtų tikslinga naudotis mažesnėmis patalpomis klebonijai šiame pastate. Vis tik, kad patalpos būtų gyvenamos, reikalinga įvesti šildymo sistemą ir įrengti bent minimalią virtuvę. Tarybos nariai, inicijavę tokį pasiūlymą, siūlė kreiptis paramos į parapijos bendruomenę, kad iki lapkričio mėnesio būtų galima įsikelti klebonijai į altariją. Klebonijos pastatas bazilikos renovavimo metu bus naudojamas kaip pagalbinės patalpos saugoti ir sandėliuoti daiktams, vėliau pastato likimas spręsis priklausomai nuo parapijos poreikių. Prašome prisidėti prie klebonijos įrengimo altarijoje darbų savo auka.

Aukas galite palikti raštinėje, savanoriams bazilikos gale, įmesti į tam skirtą aukų dėžutę arba atlikti bankinį pervedimą:

Krekenavos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija;
Kodas: 191260418;
Bankas AB „Swedbank“;
A. s. LT457300010002378753;
Paskirtis – auka klebonijos remontui.

Tikimės, kad toks pasikeitimas padės sumažinti pastatų išlaikymo kaštus ir esančios patalpos bus naudojamos ekonomiškiau.

< atgal į sąrašą

 

Pamaldų tvarka
Pirmadieniais - nėra
Antradieniais ir ketvirtadieniais – 12 val.
Trečiadieniais ir penktadieniais – 18 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais – 12 val.

Atlaidų 15-ą mėnesio dieną:
Šv. Mišios – 12 val.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA
Atlaidų 15-ą mėn. dieną 10–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Pusvalandis iki šv. Mišių

Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami registruotis parapijos raštinėje.