Parapijos vaikų įspūdžiai po išvykos į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro spektaklį „Anė iš Žaliastogių“

2014-01-31 | Parapijos jaunimo grupė „Žolynėlis“
Žolynėlis

Sausio 21 d. Krekenavos parapijos jaunimo grupelė lankėsi Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre. Čia mes žiūrėjome dviejų dalių romantinę dramą „Anė iš Žaliastogių“, sukurtą pagal to paties pavadinimo Liusės Modė Montgomeri kūrinį. Tai spektaklis apie svarbiausias gyvenimo vertybes: meilę, draugystę, pasiaukojimą... Spektaklio režisierius – Antanas Gluskinas.

teatre

Nuotraukos autorius - Kęstutis Lapiniauskas

Vaikų, vykusių į spektaklį, mintys:

Vieną šaltą antradienio pavakarę išvykome į Panevėžio dramos teatrą pažiūrėti spektaklio „Anė iš Žaliastogių“. Spektaklį labai norėjau pamatyti. Prieš spektaklį labai jaudinausi. Kai nuskambėjo trečias skambutis, širdis pradėjo smarkiau plakti. Užgeso šviesos. Spektaklis prabėgo akimirksniu. „Anė iš Žaliastogių“ man labai patiko. Siūlyčiau šį spektaklį pažiūrėti ir kitiems. (Paulina, 10 m.)

Pirmiausia, labai apsidžiaugiau, kad buvau pakviestas vykti žiūrėti spektaklio. Labiausiai nustebau, kai, pradėjus važiuoti, automobilyje kalbėjome Rožinį. Buvo labai smagu visiems kartu valgyti picas. O labiausiai patiko spektaklis, iš kurio aš supratau, kad reikia džiaugtis kiekviena diena ir mokytis iš savo klaidų. Jaučiausi gerai ir saugiai, nes vėlų vakarą buvau parvežtas iki pat namų durų. Man labai patiko. Tikiuosi, būsiu pakviestas ir kitą kartą. (Gvidas, 10 m.)

vaikai picerijoje

Nuotraukos autorius - Kęstutis Lapiniauskas

Aš mačiau spektaklį „Anė iš Žaliastogių“. Anės niekas nenorėjo įvaikinti, nes ji buvo ne berniukas. Man patiko, kai Anė pirmą kartą nuėjo į mokyklą. Mane sujaudino Anės globėjo mirtis. (Judita, 10 m.)

Buvau sužavėta spektakliu ir jo veikėjais. Labiausiai patiko mergaitė Anė. Ji mane pralinksmino savo svajomis. Buvo labai gaila, kai mirė Anės globėjas. Po spektaklio išvažiavau laiminga. (Akvilė, 10 m.)

Man išvyka į spektaklį „Anė iš Žaliastogių“ labai patiko. Jaučiausi puikiai. Pasiūlyčiau visiems pažiūrėti šį spektaklį, nes jis – linksmas ir pamokantis. (Rasa, 10 m.)

Šis spektaklis moko, kad reikia ištverti sunkumus, susitaikyti su dabartimi, nesišaipyti iš draugų. Anė mokėjo fantazuoti. Jeigu įsivaizduoji, gyvenimas yra gražesnis. Anė kūrė kiekvienam daiktui vis kitokį pavadinimą: upė buvo Sidabrinis šaltinėlis, takas į mokyklą – Įsimylėjėlių takas... Ačiū už nuostabų spektaklį ir gerai praleistą laiką! (Visi)

picerijoje

Nuotraukos autorius - Kęstutis Lapiniauskas

< atgal į sąrašą

Karantino metu šv. Mišių transliaciją galite stebėti Krekenavos bazikos Facebook puslapyje

ŠV. MIŠIOS
Sekmadieniais – 12 val.
Šeštadieniais – 12 val.
Trečiadieniais – 18 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Iš anksto susisiekus telefonu

Intencijas šv. Mišioms galite ir toliau užprašyti skambinant telefonu 8 620 2098 arba rašant elektroniniu paštu

Parapijos rekvizitus rasite čia >