Parapijos vaikų ir jaunuolių vasara

2018-08-09 | Katechetė Svajonė Lapiniauskienė
2018 vaiku stovyklele 03

Jau trečią vasarą, birželio–liepos mėnesių ketvirtadieniais, Krekenavos parapijoje vyko vaikų vasaros dienos stovyklėlė. Joje buvo kviečiami dalyvauti vaikai, kurie jau yra priėmę Pirmąją Šv. Komuniją ar tam ruošis ateityje. Džiugu, kad, ypač šiais metais, daug mažųjų parapijiečių ar atvykusių pas savo giminaičius atostogautojų, kai kurie net ne pirmą vasarą, tapo mūsų stovyklėlės dalyviais. Dažniausiai susirinkdavo 25–30 vaikų.

Ką veikėme stovyklėlėje? Žaidėme įvairius stalo ir judrius žaidimus, ypač futbolą, kvadratą, slėpynes, dalyvavome estafetėse, piešėme, modeliavome, vaidinome, giedojome, mokėmės melstis... Taip pat keliavome į Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą ir po Krekenavos apylinkes, maudėmės Nevėžyje, geriau susipažinome su parapija, bazilikos ir parapijos namų erdvėmis.

Didžiąja dalimi parapijos vaikų vasaros dienos stovyklėlė buvo finansuota IMMACULATA fondo lėšomis, taip pat tėvelių aukomis.

IMMACULATA fondui buvome parašę keletą projektų. Gautų lėšų dėka įgyvendinome du projektus: „Vaikų vasaros dienos stovyklėlė“ ir „Pramuštgalviai“ (kurio tikslas – parapijos vaikų ir jaunimo sporto erdvės išplėtimas). IMMACULATA fondo lėšomis įsigijome normalaus dydžio futbolo vartus ir futbolo kamuolį, stalo futbolo žaidimą, stalo teniso stalą ir raketes, keletą įdomių stalo žaidimų, kitų vaikų bei jaunimo veiklai reikalingų priemonių. Manome, kad tai pagelbės ugdant jaunųjų parapijiečių sveiką gyvenseną ir skatins jų fizinį aktyvumą bei prasmingą laisvalaikio praleidimą.

Žinoma, kad mes tik dviese su parapijos vaikų bei jaunimo veiklų koordinatoriumi Kęstučiu nebūtume gebėję visą, kas reikalinga stovyklėlės organizavimui, kai susirinkdavo tiek daug vaikų, atlikti. Todėl esame labai dėkingi mums pagelbėjusioms, organizuojant įvairias veiklas, gaminant maistą, ruošiant ir tvarkant patalpas bei reikalingas priemones, parapijos jaunosioms savanorėms: Žilvijai, Otilijai, Julijai, Kamilei, Samantai, Rugilei, Elingai, Akvilei, Simonai. Ačiū Jums ir visų stovyklautojų vardu!

< atgal į sąrašą

 

Pamaldų tvarka:

Pirmadieniais - nėra

Antradieniais, šeštadieniais
ir SEKMADIENIAIS – 12 val.

Trečiadieniais, ketvirtadieniais
ir penktadieniais - 18 val.

Ketvirtadieniais nuo 19 iki 20 val.
Švč. Sakramento adoracija.

Kiekvieno mėnesio 15-ą dieną ATLAIDAI:
Šv. Mišios – 12 val.

Išpažinčių klausoma:
Prieš šv. Mišias

Intencijas šv. Mišioms galite užprašyti skambinant telefonu 8 620 2098 arba rašant elektroniniu paštu

Parapijos rekvizitus rasite čia >