Parapijos skelbimai

2019-02-10 | Klebonas
Skelbimai

Nauja paroda

Parapijos namuose veikia nauja tapybos darbų paroda „Spalvų kalba“. Parodos autorė- Rūta Grybienė, kuri taip pat vadovauja Panevėžio Parkinsono liga sergančiųjų organizacijos skyriui, kurio veiklą galite paremti apsilankę parodoje ir pagal galimybes palikę auką aukų dėželėje. Taip pat už auką galima įsigyti spalvingų autorės rankų darbo atvirukų. Kviečiame apsilankyti! Susitikimas su autore numatomas kovo 17 dieną, sekmadienį, po  šv. Mišių parapijos namuose.

Šv. Rašto studijos

Vasario 13 dieną, trečiadienį, 18 val. parapijos namuose,  įvyks Šv. Rašto studijos,  kurias pradėsime šv. Mišiomis parapijos namuose. Kviečiame dalyvauti!

Kaune „Valentino diena Kitaip“

Vasario 14-ąją Kauno arkivyskupija kviečia kartu švęsti Šv. Valentino dieną KITAIP! Jau 11 kartą šį vakarą galime drauge švęsti MEILĘ – didžiausioje Baltijos šalyse renginių erdvėje. ŠIRDIES RITMU – taip pavadinę šių metų Valentino dieną KITAIP jos rengėjai siunčia mums pačią svarbiausią žinią ir sako: tik meilė pajėgia nuritinti akmenis nuo mūsų širdžių, tai dėl jos mūsų širdys gali suplakti gyviau ir smarkiau – suplakti vienu ritmu! Dievas yra MEILĖ!

Kaip ir kasmet, Valentino dienos KITAP rengėjai žada ir programos staigmenų, be to, primena, jog ši šventė atvira ir visiems prieinama. Ypač laukiamas jaunimas, šeimos ir visi, kurių širdys jaunos ir gyvos!

Renginys yra nekomercinis. Bilietus kviečiame įsigyti internetu bilietai.lt (kainos 5–11 Eur, grupėms taikoma nedidelė nuolaida).

2019 Valentino dienos KITAP „Širdies ritmu“ Kauno „Žalgirio“ arenoje pradžia – 19 val. Susitikime, leiskimės į naują meilės nuotykį, švęskime MEILĘ vienu ŠIRDIES RITMU!

 Kasmėnesiniai atlaidai

Vasario 15 dieną, penktadienį, 12 val. šv. Mišiose švęsime kasmėnesinius Švč. M. Marijos atlaidus. Šv. Mišias aukos Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas. Kviečiame į bendrą maldą!

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16 dieną, šeštadienį, kartu su Krekenavos kultūros centru ir Mykolo Antanaičio gimnazijos bendruomene švęsime Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo dieną. Šv. Mišios už Tėvynę Lietuvą ir jos žmones bus aukojamos 12 val., po šv. Mišių šventinė eisena į Krekenavos kultūros centrą, kur 13.30 val. vyks Paįstrio meno mėgėjų kolektyvo šventinis koncertas. Kviečiame švęsti kartu!

Nukeliamas atviras - ataskaitinis parapijos pastoracinės ir ekonominės tarybos posėdis

Dėl tam tikrų aplinkybių susiklostymo atšaukiamas atviras pastoracinės ir ekonominės tarybų  posėdis, numatytas  vasario 17 dieną. Posėdis nukeliamas į kovo 10 dieną, sekmadienį,  11 val. prieš šv. Mišias parapijos namuose. Posėdžio metu išgirsime apie nuveiktus darbus, aptarsime šių metų sielovados planus, atsakysime į susirinkusių klausimus. Visus, kam rūpi mūsų parapijos praeitis, dabartis ir ateitis – kviečiame dalyvauti!

Parapijos lankymas

Atsižvelgiant į Jūsų kvietimą ir klebono galimybes ir toliau bus lankoma parapija, šventinami namai. Primename, kad lankymas vyksta tik prieš tai užpildžius specialią kortelę, kurioje paliekate savo kontaktus, kad parapijos raštinė galėtų su Jumis susiekti ir suderinti konkretų apsilankymo laiką. Klebonas nelanko laiptinėmis, gatvėmis ar kaimais, kaip būdavo ankščiau, bet tik tuos namus, kurių korteles turi ir su kuriais apsilankymas jau yra suderintas. Norintys būti aplankyti ir dar neužpildę tokios kortelės, jos gali teirautis bazilikos gale arba parapijos raštinėje.

Palydėjome į amžinybę

Krekenavos parapijoje:

Vitalius Matulevičius, 58 m.

< atgal į sąrašą

Pamaldų tvarka

ŠV. MIŠIOS
Sekmadieniais, šeštadieniais 12 val.
Su vaikais ir jaunimu 
rugsėjo–gegužės mėn. penktadieniais 18 val.
Atlaidų 15-ą mėn. dieną:
lapkričio–balandžio mėnesiais – 12 val.
gegužės–spalio mėnesiais – 10 ir 12 val.
Sudėtine intencija už mirusiuosius – antrąjį mėnesio šeštadienį 12 val. 

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA
I mėn. ketvirtadienį 20–21 val.
Atlaidų 15-ą mėn. dieną 11–12 val.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSOMA
Penktadieniais 17.30–17.55 val. zakristijoje
Šeštadieniais 11.30–11.55 val. klausykloje
Sekmadieniais 11.15–11.55 val. klausykloje
Kitomis progomis išpažinčių klausoma pusvalandį iki šv. Mišių
Norintys atlikti išpažintį kitu metu ar pageidaujantys dvasinio pokalbio su kunigu, kviečiami regsitruotis parapijos raštinėje.